טלפון סלולרי למבוגרים

טלפון למבוגרים

מי מאיתנו לא הקדיש שעות על גבי שעות ללמד את השכנה מלמטה איך לשלוח הודעה לנכד, או לפתוח את הסרטון חתולים שהבת שלחה לה? אנחנו נורא רוצים לשלב את המבוגרים בחברה שלנו, וכמובן בחברה הטכנולוגית ההולכת ומתפתחת בקצב שיא בשנים האחרונות. עם זאת, כמה שהדורות שלפנינו חכמים מאיתנו ומלאי ניסיון חיים, הם לא תמיד יכולים להשלים את כל הפערים וללמוד איך להשתמש בטכנולוגיות הרבות הסובבות אותן, במיוחד עם הפלאפונים הסלולריים החכמים – הלא הם הסמארטפונים.

כיום, רבים האנשים שלא מסוגלים לדמיין את חייהם בלי הסמארטפון. זהו כלי עבודה, כלי חברתי, מקור לבידור, לניהול פיננסי, לסדר ולפנאי אישי. אנחנו מתקשרים בעזרתו, משחקים איתו והוא עוזר לנו לסדר את החיים. אז איך אנחנו מנגישים את ההורים והסבים שלנו לכלי הנפלא הזה? בשביל זה הומצא טלפון למבוגרים שמקל עליהם את השימוש במכשירים סלולריים. פלאפון סלולרי למבוגרים הוא פלאפון סלולרי חכם שמותאם במיוחד לגיל הזהב. הוא בנוי כך שיהיה נוח לשימוש, פשוט, ויכיל את כל האפליקציות והשימושים שאדם מבוגר יכול לרצות. כל השימושים מובנים בתוך הפלאפון, אך ניתן לעשות בו התאמות מיוחדות לכל אדם.

כל המקשים בפלאפון גדולים במיוחד, בהירים וברורים וכך הפלאפון מתאים גם ללקויי ראייה. המקשים מתוכנתים כך שלא יוכלו להילחץ בטעות. המקשים ילחצו רק בלחיצה ארוכה, והפלאפון רוטט כאשר הלחיצה מתקבלת, כך שהמבוגר יכול לדעת שלחיצתו התקבלה, ומקשים לא ילחצו בטעות.

האפליקציות והפיצ'רים של הפלאפון באים עם הוראות ברורות, וליד כל מקש כתוב בבירור לאן הוא מוביל אותך ומה הוא עושה.

חלק מהפלאפונים באים עם סאונד מוגבר או אפשרות לווסת את הקול כך שיתאים לכבדי שמיעה. בנוסף, ניתן לחבר את הפלאפון למכשירי שמיעה ולכוון את המכשיר כך שיעבוד איתם.

הפלאפון מגיע עם מקש חירום מובנה שניתן להגדיר כך שיתקשר למוקד חירום או לבן משפחה בעת הצורך.

המחירים נעים בטווח של 350₪ – 450₪.