השכרת לימוזינה לחתונה

השכרת לימוזינה לחתונה

חתונה, אירוע של פעם בחיים, חגיגה קדושה של איחוד ואהבה, טוהר ויופי. באולם יפייפה בחיק הטבע הקייטרינג מוכן, החלונות בוהקים, הצלחות מצוחצחות וכולם מחכים בקוצר רוח להגעת החתן והכלה, ולפתע – לימוזינה לבנה חונה בפתח האולם. נהג נאה ומחויך יוצא מפתחה, מביט לרגע באורחים ופותח את הדלת הגדולה, ממנה יוצאים הזוג הקדוש והזוהר אשר מברך את האורחים והמוזמנים. נשמע כמו חלום? ובכן, זו יכולה להיות מציאות.

לימוזינה היא רכב ארוך ומפואר, אשר מסמל בחברה המודרנית יוקרה ועושר. הוא מסוגל להכיל מספר גדול של נוסעים, בר משקאות, כיסאות מרווחים ולספק חווית נסיעה של פעם בחיים. אנו רואים אותן באירועי שטיח אדום, בכנסים דיפלומטיים חשובים ובאירועים המכובדים ביותר בחברה. ובעזרתנו, תוכלו לראות אותן גם בחתונה שלכם.

חברות רבות עוסקות בהשכרת לימוזינה לחתונה ולאירועים ומקוות להפוך את היום המיוחד שלכם למיוחד אפילו יותר. החברות יעמידו לרשותכם רכב לאורך כל יום החתונה, מבית החתן ובית הכלה, דרך סידור האיפור והתלבושות ועד לאולם החתונה וחזרה לביתכם המאושר.

הלימוזינות מצוידות בכל הציוד הנדרש, וניתן לקשט אותן ולהוסיף עיצובים מיוחדים כאוות נפשכם.

הנהגים מגיעים לבושים כראוי, מחויכים ומוכנים ללוות אתכם לאורך כל היום הקדוש ולענות על כל הצרכים שלכם. חדרי הלימוזינה הגדולים הינם מרווחים והמושבים נוחים ונעימים, כך שתוכלו לשבת לנוח בין כל הסידורים של יומכם המיוחד.

הלימוזינה יוצרת כניסה מרשימה במיוחד שתישאר בזכרונכם ובזכרון האורחים שנים רבות לאחר החתונה. הלימוזינה מביאה עימה קסם ומעצימה את הגעת הזוג לאולם, וכך מעניקה לחתונתכם את הפתיחה הראויה לה – פתיחה של הדר ויופי, של חן ושל אהבה. עם הלימוזינות שלנו תוכלו להיות בטוחים שתגיעו לכל מקום ביום בחתונה בזמן, בבטחון ובנעימים. הלחץ הרב של המעברים והנסיעות ירד מכם ותוכלו להקדיש את עצמכם לחגיגת האהבה.

ניתן להזמין לימוזינה קצרה בטווח של כ-1,500₪ עד 2,400₪ ולימוזינה ארוכה בטווח של כ-2,200₪ עד 4,000₪. המחיר כולל כמובן את הנהג שילווה אתכם לאורך היום. קישוטים ללימוזינה יעלו בתוספת של כ- 100₪ עד 300₪.