איך לפנק את החברה ביום חורף קר

לחורף יש יתרונות, הוא מעניק לכם הרבה הזדמנויות לבלות זמן איכות בבית. כאשר קר וגשום, אין חשק לצאת מהבית. יש כאלו שמתבאסים מזה, אבל יש כאלו שמבינים שזוהי הזדמנות מעולה לעבוד על הזוגיות שלכם.
אז סתם יום חורף רגיל הוא הזדמנות מעולה להפתיע את החברה שלך. זו לא היום הולדת שלה, ולא וולנטיין – אתה תפתיע אותה ברגע שהיא לא מצפה לזה. וכך היא באמת תאהב את ההפתעה.

אין צורך לקנות לחברה מתנה, זה בנאלי מידי. צריך משהו שבאמת יגרום לה להרגיש את ההשקעה האישית והמסירות שלך.

לפנק את החברה בארוחה רומנטית

אפשר להתחיל את הערב בארוחה זוגית. גם אם אתה לא בשלן גדול, עדיין בקלות אפשר להכין דברים טעימים שאינם קשים להכנה. למשל פסטה היא הדבר הכי קל להכנה, ואפשר להכין אותה במהירות. אם אתה ממש עצלן או ממש גרוע בבישול, תוכל להשתמש ברוטב מוכן. אפשר לקנות צנצנת של רוטב פסטו ולהוסיף לפסטה שבישלתם. ועל זה אפשר לתת נגיעה אישית של גבינת פרמזן מגוררת. אבל אפשר גם להכין לבד, רק חושב לקנות את כל המצרכים.

אם תרצה להשקיע קצת יותר אפשר להוסיף גם סלט. רק חשוב להגיש יפה, בסט הכלים של האורחים… ולא לשכוח להוסיף יין אדום, זה יכניס אתכם לאווירה טובה ויעניק לכם ערב נעים.

לאחר הארוחה אתם יכולים לראות איזו סדרה בנטpליקס יחדיו. זה באמת נחמד לשבת מחובקים ולראות איזו סדרת מתח, סדרה רומנטית או אולי קומדיה מצחיקה. אבל זה משהו שאתם עושים בכל הימים. כך שזו לא באמת מיוחד. אז כדאי להשקיע במשהו קצת יותר מיוחד, כמו למשל עיסוי טוב.

קודם התירוץ שלך היה שאתה לא בשלן, עכשיו בטח יש לך את התירוץ שאתה לא יודע להעניק עיסוי. לא צריך להיות מומחה גדול, העיקר הכוונה. אם אתם ממש משקיע אולי תמצא סרטים ביוטיוב שיעזרו לך, או פשוט להיזכר באיזה עיסוי שקיבלת בדירות דיסקרטית בתל אביב, בימים שהיית רווק. שם הרי מקבלים את העיסוי הכי טוב ובאמת אפשר ללמוד.

מאמרים נוספים

רווקים, צאו קצת מהבית - למבוגרים

רווקים, צאו קצת מהבית

רווקים כל הזמן רוצים לחפש בחורות ובילויים, ושעות הפנאי שלהם נעות בין בילויים במועדונים, דירות…

קרא עוד »

איך להפתיע חבר במתנה משגעת - למבוגרים

איך להפתיע חבר במתנה משגעת

לכולנו יש את החברים האלו שמלווים אותנו במשך שנים, אלו אשר קנו בצדק את התואר…

קרא עוד »

הטעויות של גברים בשלבי הדייטים הראשונים - למבוגרים

הטעויות של גברים בשלבי הדייטים הראשונים

למה לפעמים הדייטים שלכם הופכים להיות משהו מסובך, ואתם מתקשים לנווט את העניינים בכיון שהייתם…

קרא עוד »

 ↑