הטעויות של גברים בשלבי הדייטים הראשונים

למה לפעמים הדייטים שלכם הופכים להיות משהו מסובך, ואתם מתקשים לנווט את העניינים בכיון שהייתם רוצים? בואו נראה כמה תובנות שמגיעות דווקא מנקודת מבט נשית. ואל תזלזלו בנקודה המבט הנשית, בסופו של דבר זהו הקהל שלכם

לגרום לה לחכות

אולי זו עצת אחיתופל שגברים נותנים אחד לשני, אחרת אנחנו לא יודעים מהיכן זה בא. העניין הוא שגברים אוהבים לתת לנשים לחכות. אולי לא נכון להגיד שהם אוהבים לעשות את זה, אבל הם מאמינים שזה מה שצריך לעשות. לפעמים אנו שומעים גבר אומר לחבריו ”היה דייט מעולה, עכשיו אני אחכה יומיים ורק אז אתקשר עלייה“. אנחנו מכירים את כל התאוריות בעניין, אבל זה ממש מטופש ולא באמת משיג תוצאות. הבחורה יכולה לחשוב שאתם לא מעוניינים בה, וזה לא יגרום לה לרדוף אחריכם. היא פשוט תמשיך הלאה ולא תראה סיבה להמשיך לדייטים נוספים.

אני מחפש משהו אמתי

נשים שמסתובבות באפליקציות הכרויות כבר למדו שגברים ממהרים להצהיר כי הם מחפשים משהו אמתי. אולי לפעמים זה אפילו נכון… אבל בסוף שמגיע הדייט הן מגלות שהגבר רק מחפש סקס מהיר. ובאופן מגוחך דווקא גברים בגילאי העשרים נוהגים להגיד את זה. זה בסדר לחפש סקס, אבל מה הטעם להגיד שאתם מחפשים משהו רציני אם זה לא נכון. הרי מראש אתם מתמקדים בקהל הלא נכון. יש מספיק נשים שהן בעניין של דייטים קלילים וסקס, אין סיבה לחפש אותן בקהל של הנשים שמחפשות קשר רציני.

תפסיקו עם הגוסטינג

גוסטינג הוא הכינוי באנגלית, שתפס גם בעברית לניתוק קשר חד צדדי ללא הודעה מוקדמת. זהו הדבר הכי לא בוגר, הכי פוגע והכי מיותר שיש. זה בסדר, יכול להיות שיצאתם עם איזו בחורה, והגעתם למסקנה ברורה די מהר שאין לזה עתיד. לא משנה אם הכיוון שלכם היה משבו קליל או רציני, החלטתם שאתם לא רוצים להמשיך. זאת זכותכם המלאה. הצורה הנכונה לעשות זאת היא להגיד באופן ישיר ומנומס, כי לא נראה לכם שזה יעבוד. אחרי דייט אחד או שניים לא צריך להיות סיפור גדול. אבל פשוט להיעלם ולא לענות לטלפונים זה ממש מיותר. אם אתם בענייני גוסטינג, בשביל זה יש בילוי בדירות דיסקרטיות בחיפה.

מאמרים נוספים

זנות: מההיסטוריה העתיקה ועד העת החדשה - למבוגרים

זנות: מההיסטוריה העתיקה ועד העת החדשה

זנות קיימת כבר מאות שנים, אך ההגדרה עדיין מעוררת ויכוח ואי הסכמה. בצורתה הפשוטה ביותר,…

קרא עוד »

ממחזרות לנערות ליווי: מבט על ההיסטוריה של הזנות - למבוגרים

ממחזרות לנערות ליווי: מבט על ההיסטוריה של הזנות

ההיסטוריה של הזנות היא היסטוריה מורכבת המשתרעת על פני מאות שנים ותרבויות. עוד מימי קדם,…

קרא עוד »

טנטרה: סקירה כללית - למבוגרים

טנטרה: סקירה כללית

טנטרה היא תרגול רוחני עתיק שמקורו בהודו והמשיך להיות מתורגל במשך מאות שנים. זהו נתיב…

קרא עוד »

 ↑