הלוואה בהחזר כרטיס אשראי

כאשר אתם מחליטים לקחת הלוואה, חשוב להבין שהמקור שממנו תקבלו אותה והיכולת שלכם לסמוך עליו, יהוו גורם משמעותי שישפיע על החיים הכלכליים שלכם לתקופה ארוכה. במידה והלוואה היא הפתרון המתאים עבורכם בין אם לבעיה כמו חוב, או לצורך מימון של רכישה יקרה כלשהיא, כדאי להעדיף את חברת ההלוואות שתאפשר לכם קבלת תנאים טובים ומינימום של סיכון. הלוואה בהחזר כרטיס אשראי יכולה לתת לכם את מקסימום הנוחות בכל הנוגע להשבת הסכום שלוויתם.

אני לא רוצה שיגעו לי במסגרת האשראי. מה לעשות?

אחת מהדרכים להבטיח כי ההלוואה שתיקחו, לא תפגע בשום דרך שהיא במסגרת האשראי או תייצר גירעון בחשבון הבנק, היא לקבל את ההלוואה מחברה חיצונית במקום מהבנק עצמו. חלק גדול מן הבקשות לאישורי הלוואה, ממילא אינן מאושרות על ידי הבנק, ולכן המסקנה היא שהוא לא הכתובת הנכונה עבורכם לסיוע כלכלי.

שוק ההלוואות בימינו רווי במגוון חברות המציעות הלוואות מהירות לכל מטרה בתנאים מצוינים, ואתם רק יכולים להרוויח מכיוון שהתחרות היא על ליבו של הלקוח, מכאן שהסיכוי שלכם לקבל הסכם הוגן ומשתלם הינו גבוה במיוחד. הלוואה שמחזירים אותה באמצעות כרטיס האשראי ולא דרך חשבון הבנק, למעשה אינה משפיעה כלל על מסגרת האשראי ולכן הבנק לא יכול להתערב לגם בעניין.

האם אצטרך להסביר לשם מה אני לוקח את ההלוואה?

כאשר בנקים נותנים אישור להלוואה, זה לרוב לוקח זמן והתהליך כולו הוא מורכב ונוקשה. בנקים ישאלו אתכם שאלות רבות ויבדקו אתכם, וכמובן גם יבקשו בטחונות שיהוו עבורם עירבון לכך שתחזירו את ההלוואה. ומה עושים אלו שאין להם בטחונות להציג או שאינם יכולים לגייס ערבים?

הלוואות חוץ בנקאיות שניתן, בין היתר, להחזיר דרך כרטיס האשראי, נותנות מענה לאוכלוסייה הזו והיתרון העיקרי שלהן הוא שהן מיועדות לכל מטרה. אתם לא תאלצו להרגיש מועקה או אי נוחות, כיוון שהסכום שתקבלו מיועד לשימושכם האישי ואיש לא יחדור לפרטיותכם. תוכלו כמובן לקבל ייעוץ מקצועי לגבי פריסת התשלומים והרכבת מסלול ההלוואה המתאים לצרכים  הספציפיים שלכם, אבל הרעיון הוא לאפשר לכל לקוח לצאת לחיים פיננסים עצמאיים וטובים הרבה יותר.

מאמרים נוספים

הלוואה פרטית במזומן - כלכלה ופיננסים

הלוואה פרטית במזומן

מי מביניכם שצריך הלוואה יודע, עד כמה המצב הזה קשה ומצריך מסמכים רבים. למעשה אתם…

קרא עוד »

הלוואות לחיילים בסדיר - כלכלה ופיננסים

הלוואות לחיילים בסדיר

המשכורת הצבאית לחיילים בשירות סדיר אינה גבוהה במיוחד גם לאחר ההעלאה שהתקבלה לא מכבר. יוקר…

קרא עוד »

הלוואות ללא ריבית וללא ערבים - כלכלה ופיננסים

הלוואות ללא ריבית וללא ערבים

פעם קרה לכם פעם שביקשתם הלוואה מהבנק או לפחות שקלתם לעשות זאת? אם כן אתם…

קרא עוד »

היתרונות של בעלות על חיית מחמד: למה אתה צריך לשקול מקבל חיית מחמד משלך - כלכלה ופיננסים

היתרונות של בעלות על חיית מחמד: למה אתה צריך לשקול מקבל חיית מחמד משלך

מחתולים וכלבים ועד לבעלי חיים קטנים כמו אוגרים ושרקנים, היתרונות של בעלות על חיית מחמד…

קרא עוד »

 ↑