הלוואה לטווח ארוך

הלוואה מהירה לטווח ארוך, ניתנת ללקוחות החברה הזקוקים לסכום כסף מידי אך אפשרויות ההחזר שלהן הן לטווח ארוך בלבד.

אם נקלעת לבעיה כספית, ואתה זקוק באופן מידי להזרמת כספים לחשבון הבנק שלך, יש לנו פתרון מצוין עבורך. אנו נזרים לחשבון הבנק שלך הלוואה על פי הסכום לו אתה זקוק, וההחזר יהיה בפריסה הנוחה שלך שנה – שנתיים או תקופה ארוכה יותר. הכול על פי האפשרויות הפיננסיות שלך לביצוע ההחזרים.

כל לקוח מודע לרמת ההכנסות העכשוויות שלו ולצפי ההכנסות שלו בשנים הקרובות. על פי מידע זה יוכל הלקוח להחליט מה גובה ההחזר הנוח לו ביותר לכיסוי כספי ההלוואה שקיבל מאתנו.

אנו מיידעים מראש את הלקוח על גובה הריבית החודשית ועל גובה הריבית השנתית בכל אחת מהאפשרויות של פריסת התשלומים, כמה ישלם עבור שנה, כמה עבור שנתיים וכמה עבור תקופות ארוכות יותר.

הלקוח בוחן את הנתונים ומקבל החלטה, לגבי גובה ההחזר החודשי הנוח לו בהתחשב בהכנסותיו ובהוצאותיו השוטפות. המטרה היא ליצור סיטואציה שעל פיה הלקוח יוכל לחיות בצורה מכובדת ולעמוד בכל ההתחייבויות המשפחתיות שלו ובנוסף לכך יחזיר מדי חודש את תשלומי ההלוואה שלקח.

ההחזר החודשי מועבר אלינו באמצעות הוראת קבע, זו השיטה הנוחה ביותר, כל חודש הסכום הקבוע יורד מחשבון הבנק, מועבר אלינו וזה אינו פוגע במסגרת האשראי הקיימת לך בחשבון הבנק, או לחילופין באמצעות המחאות שוות ורצופות לאורך כל תקופת ההחזר שנקבעה, אפשרות נוספת היא באמצעות חיובים בכרטיס האשראי. באופציה זו הלקוח חוסם חלק ממסגרת האשראי שלו לטובת ההלוואה כך שזה עלול להקשות עליו ביום-יום בשימוש בכרטיס האשראי לאחר ניצול חלק נכבד מהמסגרות שאושרו לו.

החברה שלנו דוגלת במתן שירות איכותי, אדיב ויוצא דופן ללקוחות שלנו, אנחנו קשובים ללקוחות, מבינים את הבעיה הכספית שבה הם נמצאים ועושים כל שניתן כדי לעזור להם. לאשר הלוואה בגובה מקסימלי, לאשר ריביות הן חודשיות והן שנתיות הוגנות ולאפשר פריסת תשלומים לטווח ארוך שלא תכביד על חיי הלקוחות.

הלוואה לטווח ארוך היא פתרון מצוין שמאפשר לטפל בבעיה הכספית שנוצרה ולהמשיך לחיות חיים נורמטיביים.

מאמרים נוספים

הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת - כלכלה ופיננסים

הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת

על מנת לקבל הלוואה מהבנק, יש צורך באישורים שונים, ובהצגת בטחונות, ערבים ועוד הרבה מאוד…

קרא עוד »

הלוואות למורים לכל מטרה - כלכלה ופיננסים

הלוואות למורים לכל מטרה

תחום ההלוואות החוץ בנקאיות הפך לפופולרי בשנים האחרונות, כאשר אנשים החלו להבין כי דווקא מחוץ…

קרא עוד »

רכב במימון מלא ללא ריבית - כלכלה ופיננסים

רכב במימון מלא ללא ריבית

חסכתם, עבדתם קשה ובכל זאת עדיין לא הצלחתם להגיע למצב שבו אתם מסוגלים לרכוש רכב?…

קרא עוד »

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי - כלכלה ופיננסים

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי

לקיחת הלוואה כבר מזמן אינה נחשבת למשהו שרק אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית רצינית עושים. כיום…

קרא עוד »

 ↑