הלוואה מיידית ללא אשראי לחיילים

משכורתם של חיילי החובה בצה"ל אינה גבוהה במיוחד, ולכן אינה מספיקה לצרכים הבסיסיים שלהם כמו מזון, ציוד אישי, ביגוד בסיסי, הוצאות תקשורת ועוד.

חיילים רבים נקלעים עקב כך לחובות כספיים שאינם יודעים איך לצאת מהם, ונכנסים למערבולות נפשיות ופיננסיות. ללא הכוונה ומידע, יהיה להם קשה לפתור את בעיותיהם.

פתרון מהיר הוא מסלול מיוחד שבנינו עבורם והוא הלוואה מיידית ללא אשראי לחיילים. הדגש הוא להוציא את החיילים ממעגל חוסר הוודאות ולאפשר להם לפתור את בעיותיהם במהירות כדי לאפשר להם מצד אחד חיים רגועים יותר, פחות דאגות ומצד שני לאפשר להם לרכוש מוצר הנחוץ להם מאד כמו מוצר חשמלי לביתם, מחשב או רכב כדי להגיע לבסיס.

אנו מודעים לכך שהמשכורת הצבאית היא משכורת בטוחה והכספים מוזרמים באופן קבוע בכל תחילת חודש לחשבון הבנק. לכן מבחינתנו מדובר בהכנסה בטוחה של החייל, עד תום השירות הצבאי שלו. לכן אנו נעתרים בדרך כלל לבקשה ומאפשרים לו את ההלוואה המיידית, בהתאם לרצונו ולצרכיו.

הלוואה כזו ניתנת באופן מהיר ומידי, החייל מקבל את כל המידע על גובה הריבית החודשית ועל סך הריבית המצטברת שישלם במהלך כל תקופת ההחזר. החייל מחליט מהי פריסת התשלומים הנוחה לו,  אם לשלם סכום נמוך בכל חודש ולבצע זאת לאורך תקופה ארוכה או לחילופין לשלם סכום גבוה בכל חודש לאורך תקופה קצרה יחסית וכך לסיים במהירות את החזר ההלוואה.

כל אחד מהחיילים בוחר במסלול ההלוואה הנוחה לו.

לשיטה זו כמה יתרונות, זו הלוואה חוץ בנקאית כך שאין שינוי בגובה האשראי שאושר לחייל על ידי סניף הבנק שלו והוא יוכל להמשיך ולהשתמש במסגרת האשראי שלו על פי צורך. ההלוואה גם אינה פוגעת או משנה את מסגרת האשראי שאושרה לו על ידי חברת האשראי כך שיוכל להמשיך ולהשתמש בכרטיס האשראי שלו על פי צרכיו עד גבול המסגרת שאושרה לו.

סכום ההלוואה מוזרם מיידית לחשבון הבנק שלו כך שהוא יכול במיידית לבצע תשלומים, רכישות, מימון רכב, לימודים או כל מהלך אחר שעבורו ביקש את ההלוואה.

מאמרים נוספים

הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים - כלכלה ופיננסים

הלוואות חוץ בנקאיות לסטודנטים

מתי בפעם האחרונה יצאתם מהבית אל העבודה או הלימודים בבוקר, וחזרתם כאשר השמש כבר שקעה?…

קרא עוד »

הלוואה מיידית תוך שעה - כלכלה ופיננסים

הלוואה מיידית תוך שעה

לאורך החיים קורים מקרים שאנו זקוקים להלוואה מהירה לאור התחייבויות שונות, חובות, רכישת מוצר יקר,…

קרא עוד »

ליסינג פרטי מחירים ללא מקדמה - כלכלה ופיננסים

ליסינג פרטי מחירים ללא מקדמה

אחד מהדברים שהכי מעסיקים אנשים שמעוניינים לרכוש רכב, מלבד סוג המכונית שהם מעוניינים בו, הוא…

קרא עוד »

הלוואות לכל מטרה - כלכלה ופיננסים

הלוואות לכל מטרה

תקופת החגים היא תקופה "כבדה" מבחינה כלכלית, עבור כולם. ההוצאות הן גדולות: המזון אשר אמור…

קרא עוד »

 ↑