הלוואה על חשבון קרן השתלמות

להרבה מאוד שכירים בישראל יש קרן השתלמות, אשר נפתחה על ידי מקום העבודה. אבל גם אנשים שיש להם כביכול "ביטחון כלכלי" בדמותה של קרן ההשתלמות שלהם, עשויים להזדקק להלוואה על מנת לממן חובות שנצטברו או לחילופין הוצאות בלתי צפויות או גדולות במיוחד, שאין להם כסף נזיל עבורן. אנו מציעים הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות ובתנאים הטובים ביותר עבורכם, כאשר תוך כדי תקופת ההחזר אתם ממשיכים לחסוך.

מהי קרן השתלמות וכיצד היא יכולה לשמש לצרכי הלוואה?

קרנות השתלמות הן למעשה חסכונות מאוד יעילים עבור עובדים, אשר חלקם בהפרשות אל הקרן קטן בהרבה מזה של המעסיק. החיסרון בחיסכון הזה הוא, שעל מנת להפוך את הסכומים שמופקדים אליו לנזילים ללא תנאים, על בעל הקרן להמתין שש שנים תמימות. למעשה גם אם צברתם סכום גבוה יחסית בתוך קרן ההשתלמות שלכם, ואתם זקוקים בדחיפות לכסף על מנת לממן דבר מה: אם זה טיול גדול, טיפולים רפואיים חלילה, שיפוץ בבית או רכישת רכב, לא תוכלו להוציא את הכספים שהצטברו בתוך הקרן בלי לשלם קנס גבוה במיוחד, וגם כאן מדובר ב"חלון" יציאה שנוצר רק לאחר שלוש שנים.

לעומת זאת, החיסכון עצמו הינו אפיק פטור ממס, ועל כן במידה ובחרתם לקחת הלוואה תוכלו ליהנות מהרבה הטבות במידה ותבחרו לעשות זאת דרך קרן ההשתלמות. הלוואות מהירות על חשבון קרן ההשתלמות תינתן כנגד רוב הסכום המופקד בקרן, כאשר הסכום הנותר בעצם ממשיך לצבור כספים. אנו מציעים לכם ליהנות מהלוואה הטובה ביותר עבורכם, בלי לערב את הבנק וללא הצורך לגייס ערבים, אלא להשתמש בקרן ההשתלמות שיש לכם ממילא.

היתרונות של הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות אצלנו

הלוואה בנקאית רגילה דורשת בירוקרטיה מתישה ותהליכים מורכבים וארוכים. אנו מציעים לכם מסלול חלופי, אשר לא מערב את חשבון הבנק שלכם, או פוגע במסגרת האשראי. קרן ההשתלמות תהווה עבורכם מקור מימון גם אם עדיין לא חלפו שש שנים ממועד פתיחתה, ואתם תקבלו כסף במהירות, לכל מטרה, כאשר תקופת החזר התשלומים ותנאיה יותאמו באופן אישי עבור כל לקוח.

מאמרים נוספים

ליסינג פרטי מחירים ללא מקדמה - כלכלה ופיננסים

ליסינג פרטי מחירים ללא מקדמה

אחד מהדברים שהכי מעסיקים אנשים שמעוניינים לרכוש רכב, מלבד סוג המכונית שהם מעוניינים בו, הוא…

קרא עוד »

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי - כלכלה ופיננסים

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי

לקיחת הלוואה כבר מזמן אינה נחשבת למשהו שרק אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית רצינית עושים. כיום…

קרא עוד »

הלוואה לכל מטרה ללא ערבים - כלכלה ופיננסים

הלוואה לכל מטרה ללא ערבים

ההחלטה לקחת הלוואה נחשבת בעבור רבים כמוצא אחרון, כאשר ישנה רתיעה מלקחת כספים ולהיקלע למצב…

קרא עוד »

היתרונות של בעלות על חיית מחמד: למה אתה צריך לשקול מקבל חיית מחמד משלך - כלכלה ופיננסים

היתרונות של בעלות על חיית מחמד: למה אתה צריך לשקול מקבל חיית מחמד משלך

מחתולים וכלבים ועד לבעלי חיים קטנים כמו אוגרים ושרקנים, היתרונות של בעלות על חיית מחמד…

קרא עוד »

 ↑