הלוואה על חשבון קרן השתלמות

להרבה מאוד שכירים בישראל יש קרן השתלמות, אשר נפתחה על ידי מקום העבודה. אבל גם אנשים שיש להם כביכול "ביטחון כלכלי" בדמותה של קרן ההשתלמות שלהם, עשויים להזדקק להלוואה על מנת לממן חובות שנצטברו או לחילופין הוצאות בלתי צפויות או גדולות במיוחד, שאין להם כסף נזיל עבורן. אנו מציעים הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות ובתנאים הטובים ביותר עבורכם, כאשר תוך כדי תקופת ההחזר אתם ממשיכים לחסוך.

מהי קרן השתלמות וכיצד היא יכולה לשמש לצרכי הלוואה?

קרנות השתלמות הן למעשה חסכונות מאוד יעילים עבור עובדים, אשר חלקם בהפרשות אל הקרן קטן בהרבה מזה של המעסיק. החיסרון בחיסכון הזה הוא, שעל מנת להפוך את הסכומים שמופקדים אליו לנזילים ללא תנאים, על בעל הקרן להמתין שש שנים תמימות. למעשה גם אם צברתם סכום גבוה יחסית בתוך קרן ההשתלמות שלכם, ואתם זקוקים בדחיפות לכסף על מנת לממן דבר מה: אם זה טיול גדול, טיפולים רפואיים חלילה, שיפוץ בבית או רכישת רכב, לא תוכלו להוציא את הכספים שהצטברו בתוך הקרן בלי לשלם קנס גבוה במיוחד, וגם כאן מדובר ב"חלון" יציאה שנוצר רק לאחר שלוש שנים.

לעומת זאת, החיסכון עצמו הינו אפיק פטור ממס, ועל כן במידה ובחרתם לקחת הלוואה תוכלו ליהנות מהרבה הטבות במידה ותבחרו לעשות זאת דרך קרן ההשתלמות. הלוואות מהירות על חשבון קרן ההשתלמות תינתן כנגד רוב הסכום המופקד בקרן, כאשר הסכום הנותר בעצם ממשיך לצבור כספים. אנו מציעים לכם ליהנות מהלוואה הטובה ביותר עבורכם, בלי לערב את הבנק וללא הצורך לגייס ערבים, אלא להשתמש בקרן ההשתלמות שיש לכם ממילא.

היתרונות של הלוואה על חשבון קרן ההשתלמות אצלנו

הלוואה בנקאית רגילה דורשת בירוקרטיה מתישה ותהליכים מורכבים וארוכים. אנו מציעים לכם מסלול חלופי, אשר לא מערב את חשבון הבנק שלכם, או פוגע במסגרת האשראי. קרן ההשתלמות תהווה עבורכם מקור מימון גם אם עדיין לא חלפו שש שנים ממועד פתיחתה, ואתם תקבלו כסף במהירות, לכל מטרה, כאשר תקופת החזר התשלומים ותנאיה יותאמו באופן אישי עבור כל לקוח.

מאמרים נוספים

הלוואת נון ריקורס - כלכלה ופיננסים

הלוואת נון ריקורס

פעמים רבות בבואכם לקחת הלוואה, תתבקשו להציג ערבונות ובטחונות. מי מכם שהתנסה כבר בלקיחת הלוואה…

קרא עוד »

הלוואות אקספרס - כלכלה ופיננסים

הלוואות אקספרס

כשמדובר בכסף, לפעמים לזמן ישנה משמעות רצינית מאוד. אם אתם צריכים כסף נזיל ואתם לחוצים…

קרא עוד »

הלוואה ברגע - כלכלה ופיננסים

הלוואה ברגע

האם נקלעתם פעם לבעיה כלכלית ותהיתם כיצד ניתן לצאת ממנה במהירות האפשרית? קרה לכם שביקשתם…

קרא עוד »

הלוואות למורים לכל מטרה - כלכלה ופיננסים

הלוואות למורים לכל מטרה

תחום ההלוואות החוץ בנקאיות הפך לפופולרי בשנים האחרונות, כאשר אנשים החלו להבין כי דווקא מחוץ…

קרא עוד »

 ↑