הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיות

סטודנטים הלומדים במוסדות להשכלה גבוהה, וצריכים לשלם מכספם עבור לימודיהם ניצבים בפני בעיה מאד גדולה. מצד אחד הם רוצים ללמוד כדי לקדם את עצמם בהמשך חייהם, ליצור קריירה מאתגרת היוצרת פרנסה נאה. אך מצד שני, עלות הלימודים היא גבוהה מאד ואין באפשרותם כרגע לממן זאת. במקרים רבים ההורים אינם מסוגלים לעזור כלכלית, או שהם עוזרים בחלק מהעלויות אך זה לא מספיק.

מסגרת האשראי שאושרה להם בחשבון הבנק מנוצלת בחלקה או ברובה ומכיוון שאין להם כרגע הכנסות גבוהות, אין אפשרות להגדיל את המסגרת. הסטודנטים רוצים להמשיך קדימה ומחפשים פתרונות אחרים שיאפשרו להם, למרות הקשיים להירשם ללימודים, לשלם עבורם וליהנות מעתיד מבטיח.

הדרך הנכונה עבורם כדי להגיע ליעד, היא הלוואה מהירה חוץ בנקאית שאינה תלויה במסגרת האשראי בחשבון הבנק. חברתנו מעניקה הלוואות לסטודנטים חוץ בנקאיות, דבר המאפשר להם לימודים בשקט נפשי וכלכלי.

הסטודנט מגיש בקשה להלוואה חוץ בנקאית בסכום הדרוש לו. אנו בוחנים את הנתונים וברוב המקרים מאשרים את מלוא הבקשה או את רובה. הכסף מועבר תוך ימים בודדים לחשבון הבנק של הסטודנט וכך הוא יכול לשלם את התשלומים הראשונים עבור הלימודים ולהתחייב בראש שקט להמשך המחויבות הכספית עבורם.

המימון מוענק בריבית הוגנת, הסטודנטים מודעים לגובה הריבית בכל חודש וגם לגובה הריבית עבור תקופת ההחזר כולה.

סטודנטים רבים בוחרים לבצע את החזר ההלוואה בהחזרים נמוכים לאורך כל תקופת הלימודים כך שגם אם הם יעבדו בעבודות בהיקף שעות נמוך, ששכרן אינו גבוה, הם יוכלו לעמוד בהחזרים החודשיים.

משך ההחזר יכול לנוע בין כמה חודשים ועד שנתיים או שלש, על פי נוחות הסטודנטים וסיכום הדברים אתנו. גם לנו חשוב שיהיה דור המשך משכיל ולכן אנו עושים כל שניתן כדי לעזור לסטודנטים בתחילת דרכם כסטודנטים לקראת עתיד טוב יותר.

כך יצרו הסטודנטים מצב שבזכות ההלוואות הם גם מימנו את הלימודים וגם הבטיחו לעצמם קריירה מצליחה בהמשך דרכם המקצועית, ולא מנעו מעצמם את ההתפתחות האישית שלהם עקב בעיות פיננסיות.

מאמרים נוספים

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי - כלכלה ופיננסים

הלוואה מיידית בכרטיס אשראי

לקיחת הלוואה כבר מזמן אינה נחשבת למשהו שרק אנשים שנמצאים במצוקה כלכלית רצינית עושים. כיום…

קרא עוד »

הלוואה ללא תלושי שכר - כלכלה ופיננסים

הלוואה ללא תלושי שכר

עבור אנשים רבים, תקופות מסוימות של השנה יכולות להיות שונות בתכלית מקודמותיהן, לפחות מבחינת ההוצאות…

קרא עוד »

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע - כלכלה ופיננסים

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע

הלוואות ממקורות חוץ בנקאיים הפכו לעניין שבשגרה, כאשר אנשים רבים השכילו להבין כי לא כל…

קרא עוד »

הלוואה ללא מסמכים – תנאי ההלוואה ואיפה כדאי לקחת - כלכלה ופיננסים

הלוואה ללא מסמכים – תנאי ההלוואה ואיפה כדאי לקחת

הרכב התקלקל ודרוש רכב חדש? תיקונים יקרים? חתונה נראת באופק אך אין לכם מושג כיצד…

קרא עוד »

 ↑