הלוואות לפושטי רגל

פושטי רגל שהוכרזו על ידי כונס הנכסים כפושטי רגל, נמצאים בבעיות כספיות קשות ביותר. אם מדובר באדם שהיה עצמאי, העסק שלו לא פעיל כך שאין לו הכנסות, בתהליך כינוס הנכסים נלקחו נכסיו וממונו והוא נותר בחוסר כל.

כדי להתפרנס שוב, עליו לקבל צו הפטר, לפתוח עסק חדש בתחום שבו הוא מתמחה ושצבר בו ידע וניסיון לאורך שנים רבות, ולהתחיל חיים חדשים. אך ללא מימון בסיסי וראשוני, זה קשה ביותר.

הבנקים אינם מאפשרים לפושטי רגל לפתוח חשבונות בנק רגילים, בעלי מסגרת אשראי, ולהתנהל בהם כמו כולם באמצעות המחאות או כרטיסי אשראי. מגבלה זו מצרה את צעדיהם של פושטי הרגל והתחושה היא שאם לא יבצעו מהלך אמיץ ומהפכני, ייתקעו במקום ולא יוכלו לשוב לפעילות עסקית.

חברות מימון חוץ בנקאיות מודעות למצב הבעייתי ולכן הן הולכות לקראת פושטי הרגל ומאפשרות להם לקבל מימון כדי לקדם את החלום ובעיקר כדי לשכוח את התקופה הכול  כך קשה שעברו בחודשים או בשנים האחרונות עם קריסת העסק.

חברות המימון מאפשרות לפושטי רגל לקבל הלוואה מהירה בריבית אטרקטיבית, בפריסת לתקופת החזר ארוכה. הלווה חייב לעשות לעצמו את התחשיב אם להערכתו יוכל לעמוד בהחזר החודשי בגובה שנקבע לו או עדיף לו לפרוס את ההלוואה לתקופה ארוכה יותר כדי לא להעמיס על עצמו הוצאות רבות בתחילת שדרכו החדשה.

חברת המימון תבצע כמה בדיקות על הלווה ועסקו החדש ורק לאחר בחינה מדוקדקת, תאשר לו את הסכום שלהערכתם לא יהווה מכשול עבורם.

פושטי רגל נכוו כבר בחייהם ולכן ינקטו משנה זהירות, ישאלו הרבה שאלות, יבקשו ייעוץ והכוונה ורק לאחר שיהיו בטוחים כי זה הצעד הנכון בשלב זה של החיים, יחתמו על המסמכים הרלוונטיים ויממשו את ההלוואה.

מרגע אישור ההלוואה, הסכום מוזרם תוך ימים בודדים, ההחזרים יתבצעו בהוראת קבע או בדרך אחרת הנוחה ללווה מדי חודש.

פושט הרגל ינשום לרווחה כי יש לו את הסכום הדרוש לו לצורך ביצוע התכנית העסקית שלו, תוך תקווה שכל התכניות שלו יתממשו ושלא יהיו שום מהמורות בדרך.

מאמרים נוספים

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע - כלכלה ופיננסים

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע

הלוואות ממקורות חוץ בנקאיים הפכו לעניין שבשגרה, כאשר אנשים רבים השכילו להבין כי לא כל…

קרא עוד »

הלוואה מיידית ללא חשבון בנק - כלכלה ופיננסים

הלוואה מיידית ללא חשבון בנק

מצוקה כספית, יוצרת חשבון בנק מוגבל. אם נתתם לפחות המחאות שחזרו ללא כיסוי עקב בעיית…

קרא עוד »

הלוואה בהחזר כרטיס אשראי - כלכלה ופיננסים

הלוואה בהחזר כרטיס אשראי

כאשר אתם מחליטים לקחת הלוואה, חשוב להבין שהמקור שממנו תקבלו אותה והיכולת שלכם לסמוך עליו,…

קרא עוד »

יסודות האוצר - כלכלה ופיננסים

יסודות האוצר

האוצר הוא המחקר של ניהול כסף ונכסים אחרים וניתוח של מוצרים פיננסיים ושווקים. הוא מקיף…

קרא עוד »

 ↑