הלוואות לפושטי רגל

פושטי רגל שהוכרזו על ידי כונס הנכסים כפושטי רגל, נמצאים בבעיות כספיות קשות ביותר. אם מדובר באדם שהיה עצמאי, העסק שלו לא פעיל כך שאין לו הכנסות, בתהליך כינוס הנכסים נלקחו נכסיו וממונו והוא נותר בחוסר כל.

כדי להתפרנס שוב, עליו לקבל צו הפטר, לפתוח עסק חדש בתחום שבו הוא מתמחה ושצבר בו ידע וניסיון לאורך שנים רבות, ולהתחיל חיים חדשים. אך ללא מימון בסיסי וראשוני, זה קשה ביותר.

הבנקים אינם מאפשרים לפושטי רגל לפתוח חשבונות בנק רגילים, בעלי מסגרת אשראי, ולהתנהל בהם כמו כולם באמצעות המחאות או כרטיסי אשראי. מגבלה זו מצרה את צעדיהם של פושטי הרגל והתחושה היא שאם לא יבצעו מהלך אמיץ ומהפכני, ייתקעו במקום ולא יוכלו לשוב לפעילות עסקית.

חברות מימון חוץ בנקאיות מודעות למצב הבעייתי ולכן הן הולכות לקראת פושטי הרגל ומאפשרות להם לקבל מימון כדי לקדם את החלום ובעיקר כדי לשכוח את התקופה הכול  כך קשה שעברו בחודשים או בשנים האחרונות עם קריסת העסק.

חברות המימון מאפשרות לפושטי רגל לקבל הלוואה מהירה בריבית אטרקטיבית, בפריסת לתקופת החזר ארוכה. הלווה חייב לעשות לעצמו את התחשיב אם להערכתו יוכל לעמוד בהחזר החודשי בגובה שנקבע לו או עדיף לו לפרוס את ההלוואה לתקופה ארוכה יותר כדי לא להעמיס על עצמו הוצאות רבות בתחילת שדרכו החדשה.

חברת המימון תבצע כמה בדיקות על הלווה ועסקו החדש ורק לאחר בחינה מדוקדקת, תאשר לו את הסכום שלהערכתם לא יהווה מכשול עבורם.

פושטי רגל נכוו כבר בחייהם ולכן ינקטו משנה זהירות, ישאלו הרבה שאלות, יבקשו ייעוץ והכוונה ורק לאחר שיהיו בטוחים כי זה הצעד הנכון בשלב זה של החיים, יחתמו על המסמכים הרלוונטיים ויממשו את ההלוואה.

מרגע אישור ההלוואה, הסכום מוזרם תוך ימים בודדים, ההחזרים יתבצעו בהוראת קבע או בדרך אחרת הנוחה ללווה מדי חודש.

פושט הרגל ינשום לרווחה כי יש לו את הסכום הדרוש לו לצורך ביצוע התכנית העסקית שלו, תוך תקווה שכל התכניות שלו יתממשו ושלא יהיו שום מהמורות בדרך.

מאמרים נוספים

הלוואה חוץ בנקאית מיידית - כלכלה ופיננסים

הלוואה חוץ בנקאית מיידית

הלוואה חוץ בנקאית מיידית, מוענקת לכל לקוח ללא קשר לחשבון הבנק הפעיל שלו באחד מהבנקים…

קרא עוד »

הלוואות לחיילים בסדיר - כלכלה ופיננסים

הלוואות לחיילים בסדיר

המשכורת הצבאית לחיילים בשירות סדיר אינה גבוהה במיוחד גם לאחר ההעלאה שהתקבלה לא מכבר. יוקר…

קרא עוד »

הלוואה מיידית ללא טפסים - כלכלה ופיננסים

הלוואה מיידית ללא טפסים

בהתנהלות נכונה וחכמה של הכספים שלכם, תוכלו לאמוד פחות או יותר את ההוצאות וההכנסות שלכם…

קרא עוד »

הלוואות לשכירים - כלכלה ופיננסים

הלוואות לשכירים

אוכלוסיית העובדים המקבלים תלוש משכורת, היא אוכלוסייה רגישה במיוחד מבחינה כלכלית. על אף היכולת לדעת…

קרא עוד »

 ↑