הלוואות למורים לכל מטרה

תחום ההלוואות החוץ בנקאיות הפך לפופולרי בשנים האחרונות, כאשר אנשים החלו להבין כי דווקא מחוץ לבנק הם עשויים למצוא מענה מיטבי לבעיותיהם הכלכליות. עובדי ההוראה הם דוגמה לקבוצה מאופיינת אשר חברה חוץ בנקאית בעלת ניסיון כמו שלנו, יכולה להציע לה מסלולי הלוואה מיוחדים.

האם הלוואות חוץ בנקאיות כדאיות יותר מאשר הלוואות למורים דרך הבנק?

הבנקים מציעים הלוואות ללקוחות מסוגים שונים ביניהם גם קהל המורים, אבל חשוב להבין כי כאשר מדובר בהלוואה בנקאית – התהליך שמתרחש מהרגע שבו מתקבלת בקשת הלוואה ועד שהמורה באמת מקבל את הסכום המבוקש – הוא הרבה יותר ארוך ומורכב. התחרות הקיימת בין החברות החוץ בנקאית הופכת למשתלמת עבור הלקוחות, הרי הם המורים, מכאן שתנאי ההלוואות למורים הניתנות מחוץ למסגרת הבנק – יהיו דווקא נוחים יותר ממה שהבנק יציע, ומותאמים עבור כל אחד מהלווים.

תנאי הסף לקבלת ההלוואה בצורה חוץ בנקאית, לעומת הלוואה שבנק מציע, הם הרבה פחות נוקשים. אנחנו בחברה מציעים מסלולי הלוואות ללקוחות המגיעים מכל שכבות האוכלוסייה, כולל אנשים עם קשיים כלכליים שעבורם ההלוואה היא ממש קרש הצלה. מטרתנו היא למצוא פתרון לכל לקוח המעוניין לקבל הלוואה מהירה, ולהציע את השירות שלנו תוך התאמה מרבית אליכם.

הלוואות למורים לכל מטרה

הלקוחות שלנו אינם מחויבים בדיווח לגבי השימוש בכסף שניתן להם, ולכן ההלוואות שלנו מאפשרות את הפיכת הסכום הכספי שניתן להזדמנות של ממש, בין אם מדובר בכיסוי של חוב שהצטבר, או בכיסוי עלות של רכישה מסוימת. דוגמאות של מימון למורים לכל מטרה, שאנחנו מתמחים בהן:

הלוואת שיפוצים למורים

מורה שמעוניין לשפץ את הדירה, בין אם להרחיב חדר או להתקין קרמיקה חדשה, זקוק לכמה אלפי שקלים ולפעמים גם לכמה עשרות אלפים, ולא תמיד מדובר בכסף נזיל וזמין. הלוואת שיפוצים למורים הניתנת דרכנו, יכולה לכסות את העלות של השיפוץ ולאפשר להתחיל אותו מיידית ללא עיכובים.

הלוואות למורים לרכישת רכב

קנייה של רכב חדש היא עניין יקר מאוד, לכן מימון כזה המיועד לביצוע מהיר של רכישת רכב מסייעות להגשמת החלום ללא עיכובים. מכונית שמאפשרת הגעה לעבודה בזמן ללא תלות בתחבורה ציבורית היא עניין חשוב למורים, כאשר הלוואות למורים לרכישת רכב יינתנו אצלנו בתנאים הכי טובים שיש.

הלוואות למורים לרכישת דירה

קניה של דירה היא אחת מההחלטות הכלכליות החשובות ביותר שאדם מבצע בחייו. משכורת קבועה של מורה, ותיק ככל שיהיה, לא תמיד תכסה את עלות המשכנתא שהבנק יציע. אנחנו מאפשרים למורים לקבל הלוואות בסכומים של עשרות אלפי שקלים, שיכולים לסייע בכיסוי העלות החודשית, כל זה תוך הסכם של החזר תשלומים נוח ומשתלם במיוחד. באופן כזה ניתן לשלב בין המשכנתא של הבנק לבין ההלוואה שאנחנו ניתן לכם המורים, כאשר הלוואות למורים לרכישת דירה מונעות מצב שבו נוצר גירעון בחשבון הבנק, בשל החזרי משכנתא גבוהים מדי לעומת הכנסות מצומצמות.

הלוואה למורים ללא ריבית

אחד מהיתרונות שלנו כחברה חוץ בנקאית, היא היכולת ללכת כמה שיותר לקראת הלקוח. הלוואה למורים ללא ריבית מאפשרת להשתמש לצורכיכם בסכום הניתן לכם, ללא חשש שהריבית מלקיחת ההלוואה תעיק עליכם מבחינה פיננסית. בנוסף על כך תוכלו ליהנות מתנאים מיוחדים אחרים, בגלל היותכם מורים:

הלוואות למורים הסתדרות המורים – המיועדות לחברי הסתדרות המורים אשר יש להם הסדרי משכורת ייחודיים, שיכולים להבטיח קבלת תנאים משודרגים לקבלת הלוואה אצלנו.

הלוואות למורים משרד החינוך – כבעלי משרה במשרד ציבורי, אתם זכאים למסלולים ללא תחרות של הלוואות בתנאי תשלומים מיוחדים לעובדי משרד החינוך. אנו מתמחים בהצעות שנתפרות לכל לקוח באופן ספציפי, ועובדי משרד החינוך הם קבוצה בעלת אפשרויות נרחבות במיוחד לקבלת הלוואות.

תנאים ייחודיים – הלוואות למורים על חשבון קרן השתלמות

אצלנו תוכלו להיות גאים בכך שאתם מורים, ולקבל שירות ברמה הגבוהה ביותר בתחום ההלוואות, בין היתר הלוואות למורים על חשבון קרן השתלמות, המאפשרות לכם לוותר על שירותי הבנק בעניין הזה, ולא לגעת כלל במסגרת האשראי. קרן ההשתלמות שלכם תשמש לצורך החזרת כספי ההלוואה, מה שמאפשר לכם גם לקבל סכום מיידי, ישירות אליכם, וגם להמשיך לחסוך כסף תוך כדי תקופת ההחזר. ההלוואות שאנחנו מציעים לכם יאפשרו לכם להמשיך למלא את תפקידכם נאמנה, ללא חששות מענייני כספים ותוך כדי הנאה מחופש כלכלי מקסימלי.

מאמרים נוספים

הלוואות לשכירים - כלכלה ופיננסים

הלוואות לשכירים

אוכלוסיית העובדים המקבלים תלוש משכורת, היא אוכלוסייה רגישה במיוחד מבחינה כלכלית. על אף היכולת לדעת…

קרא עוד »

יסודות האוצר - כלכלה ופיננסים

יסודות האוצר

האוצר הוא המחקר של ניהול כסף ונכסים אחרים וניתוח של מוצרים פיננסיים ושווקים. הוא מקיף…

קרא עוד »

הלוואה לחיילים משוחררים - כלכלה ופיננסים

הלוואה לחיילים משוחררים

היציאה מהמסגרת של הצבא פותחת עבור החיילים המשוחררים עולם חדש של תעסוקה, מצד אחד, אך…

קרא עוד »

מימון לרכב 100 תשלומים - כלכלה ופיננסים

מימון לרכב 100 תשלומים

מכונית היא חלק מהחיים וקשה מאוד להתנהל בלי רכב פרטי. הנסיעות בתחבורה ציבורית יכולות לעלות,…

קרא עוד »

 ↑