כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים

היכולת להשתמש באופציית מימון שאינה קשורה אל הבנק, היא פתרון נהדר המסייע להרבה מאוד אנשים בישראל. כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים אשר התנועה הפיננסית הקשורה בהם אינה נוגעת כלל לחשבון הבנק או למסגרת האשראי, מאפשרים מתן הלוואות בתנאים מיטביים, עבור מי שרוצה להשאיר את הבנק שלו מחוץ לעניין ובכל זאת זקוק לסיוע כלכלי מיידי ומתאים.

למה חשוב שתהיה אפשרות להלוואות חוץ בנקאיות?

ראשית כל, חשוב להבין כי ישנן שלוש קבוצות עיקריות באוכלוסיה, בכל הקשור להלוואות:

  1. אנשים אשר הבנק יאשר להם הלוואה, כיוון שהם עומדים בכל הדרישות שהבנק מציב ויכולים להציג בטחונות, להביא ערבים ובכך להבטיח את החזר ההלוואה הבנקאית.
  2. לקוחות בנק אשר נקלעו למצוקה כלכלית, ואינם יכולים להביא את כל המסמכים ולעמוד בדרישות הללו, לכן הבנק לא יאשר להם הלוואה. זה לא תמיד יהיה אדם עם חשבון מוגבל בהכרח, אבל הדגש הוא על העובדה שתנאי הבנק למתן הלוואה מהירה הם לרוב נוקשים, ורבים אינם יכולים לעמוד בהם.
  3. נוסף לשתי הקבוצות העיקריות, קיימת קבוצה שלישית של אנשים: אלו שפשוט בוחרים לבצע חלק מהפעולות הקשורות בכסף שלהם, ללא כל קשר לבנק או לאישור או אי-מתן האישור שלו להלוואה.

כל אחת מן הקבוצות הללו מנהלת את העניינים הפיננסיים שלה הן בהתאם ליכולות והן בהתאם לרצונות, כאשר הפנייה אל חברה חוץ בנקאית מהווה החלטה מושכלת ומשתלמת במיוחד, גם עבור חברי הקבוצה השלישית אשר בוחרים באופציה המצויינת הזו, בשל התנאים האטרקטיביים.

מה מאפשר כרטיס אשראי חוץ בנקאי?

כרטיסי אשראי שהמקור שלהם אינו קשור לבנק אלא לחברה חיצונית, נגישים עבור לקוחות כל הבנקים ומאפשרים קבלה של מגוון הטבות. הלקוחות נהנים מן התחרות הקיימת בשוק בין החברות החיצוניות, אשר כל אחת מהן מעוניינת להרחיב את קהל הלקוחות שלה. מלבד תנאי אשראי משופרים, ניתן לקבל הלוואה ממקור חיצוני כזה בתנאי החזר מעולים ללווים, כמו לדוגמה ריבית נמוכה, חלוקת תשלומים לתקופה המותאמת לצרכי הלקוח וקבלת הסכום המבוקש במינימום של זמן ובירוקרטיה. עבור רבים מדובר בפתרון אולטימטיבי המאפשר ניהול נכון של הכסף שלהם.

מאמרים נוספים

הלוואה מהירה בהוראת קבע - כלכלה ופיננסים

הלוואה מהירה בהוראת קבע

הלוואות שלא במסגרת הבנק הן נוחות יותר, ומיטיבות הרבה יותר עם הלקוח. כאשר נכנס גם…

קרא עוד »

הלוואה מיידית - כלכלה ופיננסים

הלוואה מיידית

מה עושים כשצריכים כסף מעכשיו לעכשיו? אל תיכנסו להיסטריה, יש פתרון והוא הרבה יותר פשוט…

קרא עוד »

הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת - כלכלה ופיננסים

הלוואות לעובדי מדינה דרך תלוש משכורת

על מנת לקבל הלוואה מהבנק, יש צורך באישורים שונים, ובהצגת בטחונות, ערבים ועוד הרבה מאוד…

קרא עוד »

מימון לרכב ללא ריבית והצמדה - כלכלה ופיננסים

מימון לרכב ללא ריבית והצמדה

אם אתם מחפשים הלוואה חוץ בנקאית לרכישת רכב בריבית נמוכה ובפריסה משתלמת, הגעתם למקום הנכון,…

קרא עוד »

 ↑