כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים

היכולת להשתמש באופציית מימון שאינה קשורה אל הבנק, היא פתרון נהדר המסייע להרבה מאוד אנשים בישראל. כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים אשר התנועה הפיננסית הקשורה בהם אינה נוגעת כלל לחשבון הבנק או למסגרת האשראי, מאפשרים מתן הלוואות בתנאים מיטביים, עבור מי שרוצה להשאיר את הבנק שלו מחוץ לעניין ובכל זאת זקוק לסיוע כלכלי מיידי ומתאים.

למה חשוב שתהיה אפשרות להלוואות חוץ בנקאיות?

ראשית כל, חשוב להבין כי ישנן שלוש קבוצות עיקריות באוכלוסיה, בכל הקשור להלוואות:

  1. אנשים אשר הבנק יאשר להם הלוואה, כיוון שהם עומדים בכל הדרישות שהבנק מציב ויכולים להציג בטחונות, להביא ערבים ובכך להבטיח את החזר ההלוואה הבנקאית.
  2. לקוחות בנק אשר נקלעו למצוקה כלכלית, ואינם יכולים להביא את כל המסמכים ולעמוד בדרישות הללו, לכן הבנק לא יאשר להם הלוואה. זה לא תמיד יהיה אדם עם חשבון מוגבל בהכרח, אבל הדגש הוא על העובדה שתנאי הבנק למתן הלוואה מהירה הם לרוב נוקשים, ורבים אינם יכולים לעמוד בהם.
  3. נוסף לשתי הקבוצות העיקריות, קיימת קבוצה שלישית של אנשים: אלו שפשוט בוחרים לבצע חלק מהפעולות הקשורות בכסף שלהם, ללא כל קשר לבנק או לאישור או אי-מתן האישור שלו להלוואה.

כל אחת מן הקבוצות הללו מנהלת את העניינים הפיננסיים שלה הן בהתאם ליכולות והן בהתאם לרצונות, כאשר הפנייה אל חברה חוץ בנקאית מהווה החלטה מושכלת ומשתלמת במיוחד, גם עבור חברי הקבוצה השלישית אשר בוחרים באופציה המצויינת הזו, בשל התנאים האטרקטיביים.

מה מאפשר כרטיס אשראי חוץ בנקאי?

כרטיסי אשראי שהמקור שלהם אינו קשור לבנק אלא לחברה חיצונית, נגישים עבור לקוחות כל הבנקים ומאפשרים קבלה של מגוון הטבות. הלקוחות נהנים מן התחרות הקיימת בשוק בין החברות החיצוניות, אשר כל אחת מהן מעוניינת להרחיב את קהל הלקוחות שלה. מלבד תנאי אשראי משופרים, ניתן לקבל הלוואה ממקור חיצוני כזה בתנאי החזר מעולים ללווים, כמו לדוגמה ריבית נמוכה, חלוקת תשלומים לתקופה המותאמת לצרכי הלקוח וקבלת הסכום המבוקש במינימום של זמן ובירוקרטיה. עבור רבים מדובר בפתרון אולטימטיבי המאפשר ניהול נכון של הכסף שלהם.

מאמרים נוספים

עסקים: מדריך מקיף לתכנון אסטרטגי וצמיחה - כלכלה ופיננסים

עסקים: מדריך מקיף לתכנון אסטרטגי וצמיחה

עבור כל מיזם, ממיזמים קטנים ומקומיים ועד קונגלומרטים גלובליים, עסקים חייבים ליישם אסטרטגיות יעילות כדי…

קרא עוד »

מימון לרכב 100 תשלומים - כלכלה ופיננסים

מימון לרכב 100 תשלומים

מכונית היא חלק מהחיים וקשה מאוד להתנהל בלי רכב פרטי. הנסיעות בתחבורה ציבורית יכולות לעלות,…

קרא עוד »

הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים - כלכלה ופיננסים

הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים

האם קרה לכם פעם שרציתם לרכוש מכונית חדשה, אך לא היה לכם מספיק כסף? רוב…

קרא עוד »

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע - כלכלה ופיננסים

הלוואה חוץ בנקאית בהוראת קבע

הלוואות ממקורות חוץ בנקאיים הפכו לעניין שבשגרה, כאשר אנשים רבים השכילו להבין כי לא כל…

קרא עוד »

 ↑