ליסינג פרטי מחירים ללא מקדמה

אחד מהדברים שהכי מעסיקים אנשים שמעוניינים לרכוש רכב, מלבד סוג המכונית שהם מעוניינים בו, הוא האופן שבו יממנו את הקנייה היקרה הזו. במצב הכלכלי של היום אין הרבה אנשים שיש להם מספיק כסף זמין ונזיל לקנייה של מכונית, ועל רכישה של רכב חדש אין בכלל על מה לדבר. המצב הזה לא חייב להיות כך ואתם בהחלט יכולים להרשות לעצמכם את רכב החלומות שלכם, באמצעות הסכם ליסינג נוח ומשתלם שיעזור לכם לקבל את ההחלטה לקנות רכב, וגם לממש אותה בצורה המיטבית ותשתלב עם שאר ההוצאות שלכם.

כיצד אפשר לקנות רכב בלי שום מקדמה?

הסכמי הליסינג שניתן לקבל אצלנו מיועדים ללקוחות כל הבנקים, ואנו מציעים את השירות שלנו גם למי שאין לו הון ראשוני לרכישת מכונית. מדובר בהסכם כדאי במיוחד, שלא ידרוש מכם לתת מקדמה לרכישת הרכב אלא יאפשר לכם להתנהל כמעט כרגיל, ולשלם על רכישת המכונית בקצב נוח המותאם לצרכיכם. עלותו של הרכב תחולק לתשלומים בגובה שתוכלו לעמוד בו, מה שהופך את ההצעה שלנו לנגישה לקהל גדול של לקוחות.

מחירי הליסינג הם מהטובים ביותר שיש כיום בתחום: אנו מודעים לתחרות הרבה הקיימת בין החברות המציעות ליסינג פרטי כיום, ומעוניינים לתת את ההצעה המשתלמת ביותר ללקוחותינו.

מהם היתרונות של ליסינג פרטי?

בחברתנו תוכלו לקבל מימון מלא לרכב, מתוך הבנה שלנו שהסכם ליסינג צריך לבוא לקראת הלקוח וההוגנות כלפיו תייצר נאמנות לאורך זמן. מה שאתם מרוויחים זה את היכולת לרכוש רכב חדש שמצבו המכני המצוין יאפשר לכם לנהוג בבטחה, ולהרגיש שקיבלתם את מלוא התמורה לכספכם.

חשוב להבין שבניגוד לעבר, שבו עסקאות ליסינג היו מוצעות אך ורק לעובדים בחברות גדולות וגם אז מדובר היה במכוניות עם לא מעט ותק על הכביש, כיום תוכלו להשיג מכונית חדשה בתשלום חודשי אטרקטיבי, דרך ליסינג פרטי וגם אם אינכם עובדים באף ארגון גדול.

הבחירה במסלול שאיננו מחייב מתן מקדמה, מאפשר לכם בעצם לבחור את הרכב החדש שלכם מתוך מגוון רחב, ולא להתפשר על החלומות שלכם בכל הקשור להתנהלות היום יומית כנהגים בשל מגבלות תקציב.

מאמרים נוספים

הלוואה מיידית במזומן - כלכלה ופיננסים

הלוואה מיידית במזומן

אם כבר לקחת הלוואה, למה לחכות כל כך הרבה זמן? למה לתזז את עצמכם ממקום…

קרא עוד »

הלוואה מיידית ללא טפסים - כלכלה ופיננסים

הלוואה מיידית ללא טפסים

בהתנהלות נכונה וחכמה של הכספים שלכם, תוכלו לאמוד פחות או יותר את ההוצאות וההכנסות שלכם…

קרא עוד »

היתרונות של בעלות על חיית מחמד: למה אתה צריך לשקול מקבל חיית מחמד משלך - כלכלה ופיננסים

היתרונות של בעלות על חיית מחמד: למה אתה צריך לשקול מקבל חיית מחמד משלך

מחתולים וכלבים ועד לבעלי חיים קטנים כמו אוגרים ושרקנים, היתרונות של בעלות על חיית מחמד…

קרא עוד »

מכוניות: האבולוציה של התחבורה - כלכלה ופיננסים

מכוניות: האבולוציה של התחבורה

מכוניות הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו. הם לא רק כלי תחבורה, אלא גם…

קרא עוד »

 ↑