מאסטר קאש הלוואות – Master Cash

האפשרות להציע תנאים מיטביים ללקוחות וריביות אטרקטיביות למבקשי הלוואה מהירה, העלו את הפופולריות של החברות החוץ בנקאיות וביניהן מאסטר קאש. בדומה למתחרותיה, גם החברה הזו מציעה הלוואות לכל מטרה במגוון מסלולים, כאשר היקף הסכומים שהיא מעניקה בהלוואות שלה לא עולה על 30,000 שקלים ובכך היא יוצאת דופן מעט מהאחרות, אשר מאפשרות סכומים גבוהים יותר.

מהי ההלוואה החוץ בנקאית של מאסטר קאש?

מאסטר קאש מתמחה במתן הלוואות מהירות, ללא נגיעה בחשבון הבנק או מסגרת האשראי של לקוחותיה. מטרתה המוצהרת היא לאפשר מעין "מסגרת אשראי נוספת", אשר הלקוח מקבל על מנת להשתמש בכסף שהולווה לו ועבור כל מטרה באשר היא: רכישת רכב, מימון של טיפול רפואי יקר, שיפוצים בדירה ועוד. ההלוואות של חברות מימון חוץ בנקאיות נחשבות לבטוחות וקבלת הכסף נעשית במהירות רבה, ומאסטר קאש מתהדרת ביתרונות אלו ובמיוחד בכך שגם התנאים הראשוניים לקבלת ההלוואה אצלה, אינם מקשים על הלקוח יותר מדי. החברה אמנם תבקש מכם מספר הוכחות למצבכם הכלכלי בטרם תיתן לכם כסף, אך מדובר באישורים שניתן להוציא ממכונות אוטומטיות הנמצאות בבנקים, שלא ידרשו מכם לעמוד בתור הארוך אל הפקיד בתוך הבנק עצמו.

החיסכון של התורים וכן ההתאמה המרבית לדרישות הלקוח בנוגע לחלוקת התשלומים להשבת הסכום שהולווה, הופכת לטענת אנשיה של מאסטר קאש את השירות שלה לעדיף על מסלולי הלוואה שמציעים הבנקים, או חברות חוץ בנקאיות אחרות.

איך זה עובד בפועל?

במאסטר קאש לא תתבקשו להציג בטחונות או להשיג ערבים, כיוון שהרעיון הוא לאפשר קבלת כספים מיידית ללא דחיות. עם זאת חשוב להבין כי בהיעדר היכולת להוכיח יציבות פיננסית- לא תוכלו לקבל הלוואה. את האישור העקרוני ניתן לקבל כבר בהרשמה פשוטה דרך אתר האינטרנט של מאסטר קאש, וההבטחה היא לקבל כסף לכל היותר בתוך יום מרגע שהחברה קיבלה מכם את המסמכים הבסיסיים שנדרשתם להביא.

אם אתם מתלבטים לגבי מסלול, גובה או תמהיל ההלוואה שיכול להתאים לכם, תוכלו להתייעץ ללא עלות עם אחד ממומחי החברה, בין אם אתם עומדים ללוות 5000 שקלים ובין אם אתם זקוקים לתקרה המרבית של הכסף שהחברה יכולה להלוות לכם.

מאמרים נוספים

הלוואה עד 3000 ₪ - כלכלה ופיננסים

הלוואה עד 3000 ₪

כאשר אנשים שומעים את המילה "הלוואה", לרובם באופן מיידי יעלה לראש סכום גבוה של כסף…

קרא עוד »

הלוואה ללא מסמכים – תנאי ההלוואה ואיפה כדאי לקחת - כלכלה ופיננסים

הלוואה ללא מסמכים – תנאי ההלוואה ואיפה כדאי לקחת

הרכב התקלקל ודרוש רכב חדש? תיקונים יקרים? חתונה נראת באופק אך אין לכם מושג כיצד…

קרא עוד »

הלוואה בהחזר כרטיס אשראי - כלכלה ופיננסים

הלוואה בהחזר כרטיס אשראי

כאשר אתם מחליטים לקחת הלוואה, חשוב להבין שהמקור שממנו תקבלו אותה והיכולת שלכם לסמוך עליו,…

קרא עוד »

קרדיט יוניון - כלכלה ופיננסים

קרדיט יוניון

כמו רבים אחרים גם אתם כנראה כבר מבינים, שהלוואות חוץ בנקאיות הן דרך יעילה ובטוחה…

קרא עוד »

 ↑