הלוואת בלון

אחד מהיתרונות של חברה חוץ בנקאית העוסקת במתן הלוואות, היא היכולת שלה להציע מגוון מסלולים ללקוחותיה. באופן כזה, אנשים מכל שכבות האוכלוסייה יכולים להיעזר בשירותי החברה וליהנות מתנאים מיטביים המאפשרים להם לקבל הלוואה, גם כאלו שהבנק סירב לבקשתם. בחברתנו תוכלו לקבל הלוואה מהירה מסוגים שונים, ביניהם הלוואת בלון הניתנת בתנאים מיוחדים ומאפשרת לתקופת ההחזרים להיות הרבה יותר פשוטה עבור הלקוח.

מהי הלוואת בלון?

כאשר אדם לוקח הלוואה, הוא חייב להחזירה בתוך תקופה מסוימת שהוסכמה בינו לבין החברה. בהשוואה להלוואות מהבנק בהן ישנם כללים נוקשים ביותר, ההסכמים שנחתמים מולנו הם גמישים מאוד, כך שלקוחות הזקוקים לסכום מיידי של כסף וקשה להם להשיב אותו, עדיין יכולים למצוא לעצמם את המסלול שיסייע להם "לצאת מן הבור".

כזו היא למשל, הלוואת בלון. ההלוואה הזו שאותה אנו מציעים ללקוחותינו, מאפשרת להחזיר את הריבית בלבד לאורך כל תקופת ההחזר, כלומר התשלום החודשי יהיה נמוך מאוד ולא יעיק על חייהם הכלכליים של הלווים. בסיום התקופה ולאחר שהריבית הוחזרה במלואה, יהיה על הלווים להשיב את כל סכום הקרן.

האם ישנה חובה להחזיר את הקרן בסוף תקופת ההלוואה?

על הלקוח להשיב את כל הסכום הראשוני שקיבל דרך הלוואת בלון, מיד בתום תקופת ההחזרים ולאחר ששילם מדי חודש בחודשו את הריבית המינימלית. המטרה של המסלול הייחודי הזה שאנחנו מציעים, היא להפוך את תקופת התשלומים למעין תקופת הבראה, שבה הלקוח יתגבר על הבעיות הפיננסיות שלו עד כמה שניתן, והיכולות הכלכליות החדשות שלו יאפשרו לו גם להחזיר את מלוא הסכום שקיבל כאשר תקופת ההחזר תסתיים.

האם ישנה חובת דיווח על מטרת לקיחת הלוואת בלון?

אצלנו איש לא ישאל אתכם שאלות מיותרות, ואתם רשאים כמובן לעשות בכסף שתקבלו כהלוואה ככל העולה על רוחכם. ההלוואות שלנו מיועדות לכל מטרה, והלקוחות יכולים להשתמש בכסף לכל צורך שהוא.

הטיפ המרכזי שאנחנו יכולים להציע לכם, הלקוחות, הוא לחשוב היטב איזה סכום יספיק לכם לצורך כיסוי החוב או מימון העלות של הרכישה שאתם עומדים לבצע שלשמה ביקשתם הלוואה. קבלת הלוואה בסכום המינימלי הנדרש, תסייע להשבתו במלואו ביתר קלות.

מאמרים נוספים

הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים - כלכלה ופיננסים

הלוואות לכל מטרה ללקוחות כל הבנקים

האם קרה לכם פעם שרציתם לרכוש מכונית חדשה, אך לא היה לכם מספיק כסף? רוב…

קרא עוד »

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים - כלכלה ופיננסים

הלוואות חוץ בנקאיות לשכירים

מה שמאפיין את הלקוחות הישראליים המבקשים לקבל הלוואה, הוא שאין באמת משהו שמאפיין אותם, והם…

קרא עוד »

הלוואה בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת - כלכלה ופיננסים

הלוואה בכרטיס אשראי ללא תפיסת מסגרת

במקרים רבים ניצבת בפניכם דילמה כספית מסוימת, ואתם חושבים ומחפשים פתרונות יצירתיים כדי לעבור את…

קרא עוד »

מאסטר קאש הלוואות – Master Cash - כלכלה ופיננסים

מאסטר קאש הלוואות – Master Cash

האפשרות להציע תנאים מיטביים ללקוחות וריביות אטרקטיביות למבקשי הלוואה מהירה, העלו את הפופולריות של החברות…

קרא עוד »

 ↑